FORMY DO MASZYNY WM

Zajmujemy się projektowaniem i wytwórstwem elementów do stosowania w termoformierkach, w tym między innymi dostępne są w ofercie formy do maszyn WM. Podczas przygotowywania konkretnych modelów dbamy o odpowiedni dobór średnic kanałów ssących i sposobu ich ustawienia. Oprócz tego stosujemy nowoczesne metody wykrawania matrycowego i nożami, co pozwala dopasować produkt idealnie do konkretnego typu maszyny.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, konstrukcji i produkcji gotowych komponentów do stosowania w urządzeniach termoformujących, w tym między innymi formy do maszyny ILLIG, Keifel i WM. Co więcej, nowocześnie wyposażony park maszynowy gwarantuje możliwość dopasowania procesów do indywidualnych potrzeb. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza technologów dodatkowo pozytywnie wpływają na wydajność pracy przy tworzeniu form do maszyn WM oraz wielu innych.

Projektowanie form do maszyn WM

Zajmujemy się projektowaniem form do maszyn WM. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie, co pozwala nam zaproponować optymalne rozwiązania. Do realizacji wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które pozwalają na dokładne odwzorowanie projektów wraz z zawartymi w nim szczegółami.

Współpracujemy z klientami zainteresowanymi pojedynczymi realizacjami form do maszyn WM, a także jesteśmy przygotowani na cykliczną i stałą współpracę. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę, zachęcamy do kontaktu. W czasie rozmowy ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły, a także zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Ponadto zapewniamy wsparcie przez cały okres trwania współpracy. Zapraszamy.