Formy termoformujące

Zajmujemy się projektowaniem i budową form termoformujących. W tym celu sięgamy po specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM najnowszej generacji oraz nowoczesne obrabiarki CNC. Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb naszych zleceniodawców. Nasi fachowcy mogą również podpowiedzieć najskuteczniejsze rozwiązania.

Z jakiego materiału wykonujemy formy do termoformowania?

Nasza firma zajmuje się produkcją form do termoformowania z aluminium. Jest to najczęściej stosowany i najchętniej wybierany przez klientów materiał w przemyśle ze względu na jego specjalistyczne właściwości oraz liczne zalety. Aluminium jest idealnie przystosowane do nakładów ciśnienia i wysokiej temperatury – nie ulegnie ono zniekształceniom. Na dodatek, dzięki swojej elastyczności, a zarazem wytrzymałości, materiał ten jest niezwykle łatwy do kształtowania.

Użycie aluminium znacznie ułatwia obróbkę materiału, przy czym nie zaniża jakości produkcji. Aluminiowe formy do termoformowania wytwarza się w niezwykle krótkim czasie, dzięki czemu możemy jak najszybciej dostarczać gotowy produkt naszym klientom z kraju oraz zagranicy. Współpraca z nami to gwarancja wysokiej jakości zamówień, które realizowane są profesjonalnie i terminowo.

Produkcja form termoformujących

Produkcja form termoformujących to wieloetapowy, skomplikowany proces, który wymaga eksperckiej wiedzy i doświadczenia. Dzięki naszej kompetentnej kadrze pracowniczej i zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy oferować precyzyjnie wykonane produkty zgodnie z przedstawionymi nam wytycznymi. Nasz szeroki zakres usług pozwala na dopasowanie metody produkcji wedle oczekiwań i preferencji klienta.

Realizowana przez nas produkcja form do termoformowania odbywa się przy użyciu metody frezowania CNC, która jest w pełni zautomatyzowanym procesem. Produkcję uzupełniamy o obsługę najnowszego oprogramowania CAD/CAM. Obróbka frezarką zapewnia optymalną precyzję wykonania, a w połączeniu ze specjalistycznym oprogramowaniem gwarantuje wysokiej jakości produkt.

Produkcja form termoformujących

Specjalizujemy się w produkcji form termoformujących oraz elementów, które stosowane są także w maszynach je wykorzystujących.Posiadamy doświadczenie w produkcji części do urządzeń marki Kiefel, ILLIG, WM, TFT, Parco, Irwin, Kelt, GN, Multivac, Variovac czy Tiromat. Jesteśmy otwarci na pojedyncze zlecenia oraz stałą współpracę, a naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Poza kompleksowym wykonaniem form do termoformowania proponujemy również produkcję wybranych elementów do systemów termoformujących, np.:

  • okrojników (kutych, taśmowych),
  • wkładów formujących,
  • stacji cięcia,
  • stacji sztaplujących.

Poza formami w naszej ofercie produkcyjnej znajdują się również materiały i oprzyrządowanie do termoformowania. Możemy zaprojektować elementy do urządzeń termoformujących kompatybilne z dowolną maszyną. Stale poszerzamy nasz asortyment, by móc oferować przedsiębiorcom wszystko, czego potrzebują do rozwijania swojej działalności w zakresie termoformowania. Zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy.