Produkcja form termoformujących

Produkcja form termoformujących to wieloetapowy, skomplikowany proces, który wymaga eksperckiej wiedzy i doświadczenia. Dzięki naszej kompetentnej kadrze pracowniczej i zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy oferować Państwu produkty wykonane precyzyjnie zgodnie z przedstawionymi nam wytycznymi. Nasz szeroki zakres usług pozwala Państwu na dopasowanie metody produkcji wedle Pańskich oczekiwań i preferencji.

Realizowana przez nas produkcja form termoformujących odbywa się za użyciem metody frezowania CNC, która jest w pełni zautomatyzowanym procesem. Produkcję uzupełniamy o obsługę najnowszego oprogramowania CAD/CAM. Frezowanie CNC zapewnia optymalną precyzję wykonania, a w połączeniu ze specjalistycznym oprogramowaniem otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości produktu.

Produkcja elementów do systemów termoformujących

Poza kompleksowym wykonaniem form do termoformowania proponujemy również produkcję wybranych elementów do systemów termoformujących, np.:

  • okrojników (kutych, taśmowych),
  • wkładów formujących,
  • stacji cięcia,
  • stacji sztaplujących.

Poza formami w naszej ofercie produkcyjnej znajdują się również materiały i oprzyrządowanie do termoformowania. Możemy zaprojektować elementy kompatybilne z dowolną maszyną, w tym posiadamy doświadczenie w produkcji części do urządzeń marki Kiefel, ILLIG, WM, TFT, Parco, Irwin, Kelt, GN, Multivac, Variovac czy Tiromat. Stale poszerzamy nasz asortyment, by móc oferować przedsiębiorcom wszystko, czego potrzebują do rozwijania swojej działalności w zakresie termoformowania.