Szlifowanie płaszczyzn

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług obejmujących szlifowanie płaszczyzn z różnego rodzaju materiałów. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Polski i zagranicy. Zapewniamy terminową i profesjonalną realizację zlecenia. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny i precyzyjny sprzęt, umożliwiający nam wykończenie powierzchni zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Możemy zaproponować wykonanie zlecenia szlifierką bramową CNC o zakresie pracy 900x1600x600 mm. Jej wykorzystanie sprawia, że obróbka materiału jest nie tylko precyzyjna, ale także szybka i prosta. Sterowanie numeryczne jest niewątpliwą zaletą urządzenia. Za sprawą komputerowego wsparcia praca szlifierki jest nie tylko dokładna, ale i zakłada dość dużą powtarzalność, co doceniają nasi klienci.

Szlifowanie powierzchni CNC

Szlifowanie powierzchni CNC to etap wykończeniowy, który poprzedza obróbka wstępna, obejmująca m.in. frezowanie CNC. Zabieg ten jest niezwykle ważny, gdyż sprawia, że części są odpowiednio wygładzone i nie posiadają niebezpiecznych elementów, które pozostały po wcześniejszych etapach pracy. Proces umożliwia także usunięcie naddatków, które nie mogły zostać skorygowane w czasie obróbki innymi narzędziami.

Wygładzanie powierzchni szlifierką CNC pozwala nie tylko na odpowiednie wykończenie nowych elementów, ale także umożliwia odświeżenie starszych narzędzi. W ten sposób usuwane są naleciałości i osady powstałe w podczas użytkowania konkretnego elementu. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług szlifierskich lub dowiedzieć się więcej o tym, co możemy zrobić dla Ciebie, zachęcamy do kontaktu.