Wiercenie głębokich otworów

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam wiercenie głębokich otworów w wykonywanych przez nas produktach. Do naszej pracy wykorzystujemy wiertarkę poziomą CNC o zakresie pracy 1200x600x600 mm, co pozwala nam na realizację większości potrzeb naszych klientów. Nasze usługi polecamy zleceniodawcom z Polski oraz zagranicy, w szczególności przedsiębiorcom, którym zależy na trwałych produktach i profesjonalnej współpracy.

Na czym polega głębokie wiercenie?

Wykonanie głębokiego wiercenia oznacza taką obróbkę materiału, która pozwala na stworzenie otworów o głębokości co najmniej pięciokrotnie przewyższającej jego średnicę. Bywa że ta różnica jest znacznie większa i wynosi nawet dziesięciokrotność średnicy. Wykonanie tego typu obróbki może być problematyczne bez odpowiedniego sprzętu i przy braku doświadczenia i konkretnych umiejętności.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do głębokiego wiercenia otworów. Używane przez nas urządzenia pozwalają na wykonanie dokładnych odwiertów w różnego rodzaju materiałach. Zastosowanie najnowszych rozwiązań umożliwia precyzyjne pomiary i zapewnia powtarzalne rezultaty. Aby mieć pewność, że obrabiany materiał nie zostanie uszkodzony, wióry usuwane są z wnętrza otworu w czasie wykonywania pracy urządzenia. Takie działanie sprawia także, iż zakleszczenie wiertła jest znacznie trudniejsze.

Głębokie odwierty mogą być łączone z naszymi innymi usługami, które obejmują obróbkę materiałów, w tym ze szlifowaniem płaszczyzn. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej rozbudowanej oferty, zachęcamy do kontaktu. W czasie rozmowy ustalimy szczegóły przyszłej współpracy. Zapraszamy.